برپایی نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی در فارس

نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس برپا و با حضور مسئولان افتتاح شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
به گزارش خبرگزاری حوه بسیج دانشجویی علوم پزشکی شراز، نمایشگاه توانمندیها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس با رعایت پروتکلهای بهداشتی در مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برپا و با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.

بسیج دانشجویی استان فارس در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به توان علمی جوانان کشور، اقدام به برپایی نمایشگاه توانمندیها و معرفی مراکز تحقیقاتی این مجموعه کرد. در این برنامه از برخی اختراعات دانشجویان بسیجی استان فارس رونمایی شد.مرکز تحقیقات و فناوری دانشجویی پزشکی و علوم نوین مدیریت مریم اسدی، معاون علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.

حامد اقبالی، معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس، در جمع خبرنگاران با اشاره به راه اندازی مراکز تحقیقات و پژوهشی در حوزه های مختلف پزشکی، علوم انسانی، مهندسی، علوم پایه و…، یکی از اهداف این مراکز را حل مسائل برشمرد و گفت: با هدایت دانشجویان به سوی مسئله محوری می توان حرکتی در نظامات دانشگاهی و علمی ایجاد شود.
اقبالی با بیان اینکه مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فصلی نوین برای مواجهه با مسائل کشور و حل آن ها را باز و آغاز کرده است مطرح کرد: این مراکز به صورت حرفه ای به حل مسائل و مشکلات کشور می پردازد و در این زمینه دستاوردهای خوبی داشته ایم که مؤید تأثیر شایسته این حرکت علمی است.
گزارش تصویری غرفه مرکز تحقیقات و فناوری دانشجویی پزشکی و علوم نوین:

مشاهده خبرها و اطلاعیه های بیشتر:

سوال یا درخواست دارید؟

واحد بسیج دانشگاه علوم پزشکی شیراز آماده پاسخگویی به سوالات شماست.