لااقل” زنده باد مخالف من” که یکی از شعار های اصلاحات خودتان است را در عمل اثبات کنید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

image
سخنرانان در دانشگاه موجب تفرقه در دانشجویان می شوند /

امیر رضا مروج یکی از دانشجویان سئوال کننده از دکتر معین در مقابل ایشان گفت : من به دانشجویان توصیه ای عرض میکنم. برخی از سخنران ها در دانشگاه ها با ایراد سخنرانی هایی سعی در ان دارند تا میان دانشجویان اختلافاتی را ایجاد کنند.نکند که خدای نکرده این اختلاف ها و تفرقه ها تضمین کننده ی جایگاه شما و امثالکم باشد.

وی در ادامه گفت : مردمی که شما از آن صحبت میکنید چه چیزی را در رای دادن به شما و امثال شما کم گذاشتند و برای این نظام چه نکردند وشما برای انها چه کردید؟

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت : اگر آن ۸ سال خفت بار و سیاه دولت احمدی نژاد نبود ظریف و تیم دولت بر سر چه چیزهایی می خواستند مذاکره کند.

در میان صحبت های مروج نیز دانشجویان با کف و هو کردن برنامه را به تشنج کشیدند و ایشان با توجه به این عملکردِ برخی تندروان در سالن، اضافه کرد : لااقل” زنده باد مخالف من” که یکی از شعار های اصلاحات خودتان است را در عمل اثبات کنید.

مشاهده خبرها و اطلاعیه های بیشتر:

دیدار اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ریاست دانشگاه ‘دکتر سید وحید حسینی’

نشست هم اندیشی جمعی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه با دکتر “سید وحید حسینی” سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و دکتر “محمود نجابت” مشاورعالی سرپرست دانشگاه

سوال یا درخواست دارید؟

واحد بسیج دانشگاه علوم پزشکی شیراز آماده پاسخگویی به سوالات شماست.