نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ریاست محترم دانشگاه / هرچه سریعتر معاونت غذا و دارو را از بحران مدیریتی نجات دهید.

هرچه سریعتر معاونت غذا و دارو را از بحران مدیریتی نجات دهید. / بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نامه ای به ریاست محترم دانشگاه، خواستار ورود و اعلام موضع صریح و قاطعانه در برابر حواشی و عملکرد اخیر معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email


 

 هرچه سریعتر معاونت غذا و دارو را از بحران مدیریتی نجات دهید.

 

 بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نامه ای به ریاست محترم دانشگاه، خواستار ورود و اعلام موضع صریح و قاطعانه در برابر  حواشی و عملکرد اخیر معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد.

متن نامه به شرح زیر می باشد:

 

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز
جناب آقای دکتر لطفی
با درود و صلوات بر روح پرفتوح شهدای سلامت

سلام علیکم
گویی اتفاقات و حواشی ناگوار معاونت غذا و دارو همچنان ادامه دارد. پس از عزل حاشیه برانگیز دکتر خشنود که ردپای برخی نهادهای شهری و استانی و ذی نفوذان خارج از دانشگاه در آن دیده می‌شد و پس از شکست پروژه عزل دکتر خسروی و در حالی که مدیریت سهل انگارانه موجب شده تا سلامت استان با مشکلاتی از جمله کمبود داروهای خاص و قاچاق دارو مواجه باشد که تاثیر مستقیم بر جان و مال مردم دارد، حالا نوبت به عزل و جابجایی آقای علی اصغر رعایت پیشه رسیده است. گویی هدف آن است که با اخراج نیروهای کارآمد و متعهد، آن هم به بهانه های واهی، معاونت مذکور حیاط خلوتی باشد برای رانت بازان و کسانی که سلامت مردم بازیچه منافع شخصی آن‌ها است. از آن طرف تصمیماتی که در این معاونت گرفته می‌شود، بعضا بدون هماهنگی با رئیس دانشگاه بوده و هیچگونه محل اعرابی برای ریاست دانشگاه قائل نمی‌باشد. جای سوال است که نسبت رئیس دانشگاه با این تحولات چیست و چرا ایشان موضعی صریح و قاطعانه در برابر این تحولات ندارند. جناب آقای دکتر لطفی مطالبه ما از حضرتعالی این است که هرچه سریعتر به این مسئله ورود کرده و معاونت غذا و دارو را از بحران مدیریتی نجات دهید.
ضمنا بسیج دانشجویی علوم پزشکی وظیفه شرعی خود می‌داند که با جدیت به این قضایا ورود کرده و پیگیری کند تا بیش از این فرصت جولان و منفعت طلبان ندهد. آنچه عیان است این است که بسیج دانشجویی با کسی و در حمایت از او عهد اخوت نبسته و در مسئله سلامت مردم هیچگاه جناحی و سیاسی برخورد نمی‌کند و آنچه از شما به عنوان ریاست دانشگاه انتظار می‌رود نیز همین است. و من الله توفیق.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

رونوشت:
– استانداری فارس
– مجمع نمایندگان شهرستان های شیراز و زرقان
– دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس

 

پایان خبر/

مشاهده خبرها و اطلاعیه های بیشتر:

سوال یا درخواست دارید؟

واحد بسیج دانشگاه علوم پزشکی شیراز آماده پاسخگویی به سوالات شماست.